Kalendář akcí - květen 2018


1.
května

STÁTNÍ SVÁTEK

2.
května

ZÁPIS žáků na školní rok 2018 /2019

15 - 18 HODIN

2.
května

Koncert klavírního oddělení ZRUŠENO

3.
května

ZÁPIS žáků na školní rok 2018 /2019

15 - 18 HODIN

3.
května

Výchovné koncerty pro MŠ a ZŠ

3.
května

Ústřední kolo soutěže MŠMT

ve hře na dechové nástroje, účastní se i žáci naší školy

4.
května

ZÁPIS žáků na školní rok 2018 /2019

15 - 18 HODIN

4.
května

Ústřední kolo soutěže MŠMT

ve hře na dechové nástroje, účastní se i žáci naší školy

4.
května

ABSOLVENTSKÝ KONCERT

žákyně z kytarové třídy Andrey Jinkové

5.
května

Ústřední kolo soutěže MŠMT

ve hře na dechové nástroje, účastní se i žáci naší školy

6.
května

Ústřední kolo soutěže MŠMT

ve hře na dechové nástroje, účastní se i žáci naší školy

7.
května

Třídní přehrávka

žáků z dechové třídy Zdeňka Rektoříka

8.
května

STÁTNÍ SVÁTEK

9.
května

Koncert smyčcového oddělení

10.
května

Výchovné koncerty pro MŠ a ZŠ

účinkují žáci naší školy

10.
května

Třídní přehrávka

žáků dechové třídy M. Chmelaře a klavírní třídy R. Benetkové

11.
května

Výchovné koncerty pro MŠ a ZŠ

9.30 a 10. 45 hodin

11.
května

ABSOLVENTSKÝ KONCERT

žáků třídy zobcových fléten Hany Šťastné

12.
května

Klavírní master class

GIUSEPPE DEVASTATO - italský klavírista a pedagog 10-13 hod. a 15-17 hod.

12.
května

Oslavy 150. výročí položení základního kamene Národního divadla

vystoupí orchestr naší školy

13.
května

Klavírní master class - KONCERT

14.
května

Setkání s Ing. arch. Vlado Miluničem

Životní příběh spojený s projektem Tančícího domu, přátelství s Václavem Havlem a mnoho dalších zajímavostí

15.
května

ABSOLVENTSKÝ KONCERT

žáků R. Sršňové, A. Grešlové, D. Višňákové, K. Kolískové a V. Budínové

16.
května

Společný koncert žáků

17.
května

Třídní přehrávka

žáků dechové třídy Michala Sevruka

17.
května

ABSOLVENTSKÝ KONCERT

žáků J. Pavlíčkové a V. Sůvové

18.
května

Třídní přehrávka

žáků pěvecké třídy Dany Krausové

21.
května

Koncert klavírního oddělení

22.
května

Třídní přehrávka

žáků klavírní třídy Natálie Hellerové

23.
května

Koncert dechového oddělení

24.
května

Ústřední kolo soutěže MŠMT

ve hře na cimbál, dudy a hra lidových souborů, účastní se žáci z naší školy

24.
května

Třídní přehrávka

žáků kytarové třídy Jiřího Švuba

24.
května

Třídní přehrávka

žáků kytarové třídy Alexandra Kricnera

24.
května

Koncert žáků ve Varnsdorfu

účinkují žáci Lucie Čistecké a Marie Stadtherrové

24.
května

Koncert kytarového oddělení

25.
května

Ústřední kolo soutěže MŠMT

ve hře na cimbál, dudy a hra lidových souborů, účastní se žáci z naší školy

25.
května

ABSOLVENTSKÝ KONCERT

žáků flétnové třídy Jany Radilové

26.
května

Ústřední kolo soutěže MŠMT

ve hře na cimbál, dudy a hra lidových souborů, účastní se žáci z naší školy

27.
května

Ústřední kolo soutěže MŠMT

ve hře na cimbál, dudy a hra lidových souborů, účastní se žáci z naší školy

28.
května

Mezioborový koncert

žáků flétnové třídy Jany Radilové, akordeonové třídy Jiřího Lukeše, spolupracují žáci ze třídy A. Jinkové, E. Kameníkové, J. Štíplové ml., J. Horvátha a D. Šoltyse

29.
května

Třídní přehrávka

žáků klavírní třídy Radky Houškové

30.
května

ABSOLVENTSKÝ KONCERT

žáků houslové třídy Marie Stadtherrové

30.
května

Třídní přehrávka

žáků klavírní třídy Aleny Grešlové

31.
května

Třídní přehrávka

žáků klavírní třídy Lenky Procházkové

31.
května

ABSOLVENTSKÝ KONCERT

žáků M. Rouse, A. Kricnera a K. Kolískové

Mapa

Nacházíme se 5 min. nedaleko stanice metra C - Ládví.

Kontakty

Základní umělecká škola, Praha 8, Taussigova 1150
 +420 286 587 747, +420 286 587 985
 zus@taussigova.cz
 www.taussigova.cz

Bc. Bedřich Kameník
ředitel školy

 +420 603 740 111
kamenik@taussigova.cz

Bc. Jana Štíplová
zástupkyně ředitele

 +420 732 630 436
stiplova@taussigova.cz

Taťána Buchtová dipl.um.
zástupkyně ředitele

 +420 720 076 503
buchtova@taussigova.cz

Monika Kverková
finanční účetní

 +420 720 076 502
kverkova@taussigova.cz