Úspěchy žáků - 2017 / 2018


Filip Dobrovodský

Písňová soutěž B. Martinů - 2.CENA

pedagog Peter Poldauf

Eva Lucie Dvořáková

Pěvecká soutěž Olomouc 2017 - XIV. ročník - ČESTNÉ UZNÁNÍ

pedagog Věra Nováková

Tomáš Pytelka

Mezinárodní violoncellová soutěž Jana Vychytila - ČESTNÉ UZNÁNÍ

pedagog Taťána Buchtová

Štěpán Jinek

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na fagot - ABSOLUTNÍ VÍTĚZ

pedagog Luboš Fait

Štěpán Jinek

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na fagot - 1. CENA s postupem

pedagog Luboš Fait

Štěpán Jinek

Soutěž MŠMT - krajské kolo, ZVLÁŠTNÍ CENA ZA PROVEDENÍ SKLADBY

pedagog Luboš Fait

Matěj Sehnal

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na bicí - ČESTNÉ UZNÁNÍ

pedagog Bohumil Zýka

Tatiana Benková

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Sólový zpěv - 2. CENA

pedagog Věra Nováková

Lucie Linhartová a Anna Širůčková

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Komorní zpěv - 2. CENA

pedagog Veronika Lozoviuková

Kateřina Jindrová

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Sólový zpěv - 3. CENA

pedagog Veronika Lozoviuková

Magdalena Tichá

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Sólový zpěv - ČESTNÉ UZNÁNÍ

pedagog Veronika Lozoviuková

Barbora Pešková

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Sólový zpěv - 3. CENA

pedagog Věra Nováková

Markéta Chvalová

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Sólový zpěv - 3. CENA

pedagog Věra Nováková

Eliška Řehořová

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Sólový zpěv - ČESTNÉ UZNÁNÍ

pedagog Veronika Lozoviuková

Lucie Linhartová

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Sólový zpěv - 2. CENA

pedagog Veronika Lozoviuková

Filip Dobrovodský

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Sólový zpěv - 1. CENA

pedagog Peter Poldauf

Amálie Vašíčková

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na příčnou flétnu - 2. CENA

pedagog Jana Radilová

Hana Lojeková

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na příčnou flétnu - 3. CENA

pedagog Lucie Čistecká

Veronika Kamarýtová

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na klarinet - ČESTNÉ UZNÁNÍ

pedagog Zdeněk Rektořík

Jan Václavík

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na saxofon - 2. CENA

pedagog Radek Žitný

Anna Solarová

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na saxofon - 3. CENA

pedagog Radek Žitný

Alexander Kothera

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na zobcovou flétnu - 1.CENA

pedagog Vladimíra Sůvová

Klára Podušková

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na zobcovou flétnu - 1.CENA

pedagog Hana Šťastná

Pavel Dryák

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na zobcovou flétnu - 2.CENA

pedagog Hana Šťastná

Annemarie Kotherová

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na zobcovou flétnu - 1. CENA s postupem

pedagog Vladimíra Sůvová

Klára Mihalcová

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na zobcovou flétnu - 2.CENA

pedagog Hana Šťastná

Hanka Plesnivá

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na zobcovou flétnu - 1.CENA s postupem

pedagog Hana Šťastná

Anna Linhartová

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na zobcovou flétnu - 1.CENA s postupem

pedagog Hana Šťastná

Malvína Burešová

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na zobcovou flétnu - 2.CENA

pedagog Hana Šťastná

Karolína Sehnalová

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na zobcovou flétnu - 1.CENA s postupem

pedagog Jakub Kydlíček

Jana Čábelová

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na lesní roh - 1. CENA

pedagog Vilma Petrusová

Robert Jaworski

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na lesní roh - 2. CENA

pedagog Vilma Petrusová

Ella Břichnáčová

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na trubku - 1. CENA

pedagog Petr Kužvart

Jakub Smítal

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na trubku - 3. CENA

pedagog Linda Drexlerová

Kateřina Kadlecová

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na trubku - 1. CENA

pedagog Petr Kužvart

Adam Štyler

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na trubku - 1. CENA

pedagog Linda Drexlerová

Simona Futerová

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na tenor - 1. CENA

pedagog Martin Chmelař

Jiljí Girsa

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na bicí nástroje - ČESTNÉ UZNÁNÍ

pedagog Bohumil Zýka

Teodor Zámorský

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na bicí nástroje - ČESTNÉ UZNÁNÍ

pedagog Vít Michna

Ondřej Tomec

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na bicí nástroje - 3. CENA

pedagog Bohumil Zýka

Šárka Sedláčková

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na bicí nástroje - 3. CENA

pedagog Jan Horváth

Matyáš Melena

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na bicí nástroje - ČESTNÉ UZNÁNÍ

pedagog Vít Michna

Lucie Linhartová

O cenu Václava Krůčka - houslová soutěž 2. CENA

pedagog Marie Stadtherrová

D Duo - Anna Černá a Jura Pavlíček

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Komorní hra s dudami- 1. CENA

pedagog Jana Pavlíčková

Pavel Dryák

Teplické Flautohry 2018 - 3.CENA

pedagog Hana Šťastná

Hanka Plesnivá

Teplické Flautohry 2018 - 1.CENA

pedagog Hana Šťastná

Hanka Plesnivá

Teplické Flautohry 2018 - diplom za výjimečnou interpretaci barokní skladby

pedagog Hana Šťastná

Flautissimo - kvarteto příčných fléten

Dřevohraní -soutěž v komorní hře 2.CENA

pedagog Lucie Čistecká

Štěpán Jinek

Soutěž MŠMT - ústřední kolo, Hra na fagot - 1. CENA

pedagog Luboš Fait

Jana Čábelová

Soutěž MŠMT - ústřední kolo, Hra na lesní roh - 2. CENA

pedagog Vilma Petrusová

Kateřina Kadlecová

Soutěž MŠMT - ústřední kolo, Hra na trubku - 3.CENA

pedagog Petr Kužvart

Annemarie Kotherová

Soutěž MŠMT - ústřední kolo, Hra na zobcovou flétnu - 3.CENA

pedagog Vladimíra Sůvová

Hanka Plesnivá

Soutěž MŠMT - ústřední kolo, Hra na zobcovou flétnu - 1.CENA

pedagog Hana Šťastná

Anna Linhartová

Soutěž MŠMT - ústřední kolo, Hra na zobcovou flétnu - 1.CENA

pedagog Hana Šťastná

Karolína Sehnalová

Soutěž MŠMT - ústřední kolo, Hra na zobcovou flétnu - 1.CENA

pedagog Jakub Kydlíček

Klára Podušková

Teplické Flautohry 2018 - 2. CENA

pedagog Hana Šťastná

Amálie Vašíčková

Novohradská flétna 2018 - mezinárodní soutěž mladých interpretů - ČESTNÉ UZNÁNÍ

pedagog Jana Radilová

Linhartová Anna 1.CENA

Teplické flautohry 2018

pedagog Hana Šťastná

Mapa

Nacházíme se 5 min. nedaleko stanice metra C - Ládví.

Kontakty

Základní umělecká škola, Praha 8, Taussigova 1150,
PSČ 182 00
IČO.: 48132811
 +420 286 587 747, +420 286 587 985

 zus@taussigova.cz
 www.taussigova.cz

Bc. Bedřich Kameník
ředitel školy

 +420 603 740 111
kamenik@taussigova.cz

Bc. Jana Štíplová
zástupkyně ředitele

 +420 732 630 436
stiplova@taussigova.cz

Taťána Buchtová, dipl.um.
zástupkyně ředitele

 +420 720 076 503
buchtova@taussigova.cz

Vlasta Ditrichová
hospodářka

 +420 720 076 501
 ditrichova@taussigova.cz

Lenka Pačesová
finanční účetní

 +420 720 076 502
 pacesova@taussigova.cz

 Ing. Petr Nacher
pověřenec pro ochranu osobních údajů

 +420 603 282 622
 nacher@petresoft.cz