Kalendář akcí - duben 2017


3.
dubna

Koncert souborů

představí se soubory naší školy

3.
dubna

Třídní přehrávka

žáci kytarové třídy Vlasty Budínové

4.
dubna

"ČARODĚJKY"

výstava výtvarného oboru třídy uč. Barbory Sládkové

4.
dubna

Třídní přehrávka

žáci houslové třídy Davida Nečase

5.
dubna

"ČARODĚJKY"

výstava výtvarného oboru třídy uč. Barbory Sládkové

5.
dubna

Třídní přehrávka

žáci klavírní třídy Radky Houškové

5.
dubna

Koncert kytarového oddělení

6.
dubna

"ČARODĚJKY"

výstava výtvarného oboru třídy uč. Barbory Sládkové

6.
dubna

Krajské kolo soutěže MŠMT ve hře na kytaru 6.- 9.4.2017

6.
dubna

Koncert žáků ve Varnsdorfu

účinkují žáci Lucie Čistecké a Marie Stadtherrové

6.
dubna

Koncert učitelů

7.
dubna

"ČARODĚJKY"

výstava výtvarného oboru třídy uč. Barbory Sládkové

7.
dubna

Absolventský koncert

žáci třídy zobcových fléten Hany Šťastné

8.
dubna

"ČARODĚJKY"

výstava výtvarného oboru třídy uč. Barbory Sládkové

8.
dubna

Krajské kolo celostátní přehlídky školních pěveckých sborů

sbor Fringilla - sbm. Veronika Lozoviuková

8.
dubna

"Zpěváček" a soutěžní přehlídka folkl. Taneč.souborů

regionální kolo celostátní soutěže dětských interpretů lid. písně - zúčastní se folklórní soubor Osminka

9.
dubna

"ČARODĚJKY"

výstava výtvarného oboru třídy uč. Barbory Sládkové

10.
dubna

"ČARODĚJKY"

výstava výtvarného oboru třídy uč. Barbory Sládkové

10.
dubna

Společný koncert žáků

11.
dubna

Koncert dechového oddělení

12.
dubna

Koncertování na vernisáži

vystoupí žáci hudebního oboru na velikonoční výstavě

12.
dubna

Třídní přehrávka

žáci klavírní třídy Kateřiny Kolískové

12.
dubna

Třídní přehrávka

žáci kytarové třídy Andrey Jinkové

13.
dubna

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

14.
dubna

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

15.
dubna

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

16.
dubna

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

17.
dubna

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

18.
dubna

Třídní přehrávka

žáků dechových tříd J.Novotného a L. Faita

20.
dubna

Ústřední kolo soutěže MŠMT

HRA NA KLAVÍR

20.
dubna

NEKONÁ SE VÝUKA HUDEBNÍ NAUKY

z důvodu organizace soutěže

21.
dubna

Ústřední kolo soutěže MŠMT

HRA NA KLAVÍR

21.
dubna

NEKONÁ SE VÝUKA HUDEBNÍ NAUKY

z důvodu organizace soutěže

22.
dubna

Ústřední kolo soutěže MŠMT

HRA NA KLAVÍR

23.
dubna

Ústřední kolo soutěže MŠMT

HRA NA KLAVÍR

24.
dubna

Koncert pěveckého oddělení

25.
dubna

Koncert smyčcového oddělení

26.
dubna

Třídní přehrávka

žáci kytarové třídy Jiřího Švuba

26.
dubna

Absolventský koncert

žáci houslové třídy J.Leixnerové a klavírní třídy K.Vrtišky

27.
dubna

Koncert klavírního oddělení

Mapa

Nacházíme se 5 min. nedaleko stanice metra C - Ládví.

Kontakty

Základní umělecká škola, Praha 8, Taussigova 1150,
PSČ 182 00
IČO.: 48132811
 +420 286 587 747, +420 286 587 985

 zus@taussigova.cz
 www.taussigova.cz

Bc. Bedřich Kameník
ředitel školy

 +420 603 740 111
kamenik@taussigova.cz

Bc. Jana Štíplová
zástupkyně ředitele

 +420 732 630 436
stiplova@taussigova.cz

Taťána Buchtová dipl.um.
zástupkyně ředitele

 +420 720 076 503
buchtova@taussigova.cz

Vlasta Ditrichová
hospodářka

 +420 720 076 501
 ditrichova@taussigova.cz

Lenka Pačesová
finanční účetní

 +420 720 076 502
 pacesova@taussigova.cz

 Ing. Petr Nacher
pověřenec pro ochranu osobních údajů

 +420 603 282 622
 nacher@petresoft.cz