Úspěchy žáků - 2016 / 2017


Maxim Fanta

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na klavír - 1. cena

pedagog Natálie Hellerová

Markéta Štrynclová

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na klavír - 1. cena

pedagog Jana Štíplová

Jan Melišík

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na klavír - čestné uznání

pedagog Katarína Kolísková

David Elleder

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na klavír - 3. cena

pedagog Petra Cillerová

Annemarie Kotherová

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na klavír - 2. cena

pedagog Katarína Kolísková

Tomáš Pytelka

Mezinárodní violoncellová soutěž Jana Vychytila 3. cena

pedagog Taťána Buchtová

Jan Pavlíček

Mezinárodní soutěž dudáků na Slovensku - 1. cena

pedagog Jana Pavlíčková

Lucie Linhartová

Houslová soutěž o cenu Václava Krůčka - 2. cena

pedagog Marie Stadtherrová

Jun Škrkal

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na housle - 2. cena

pedagog Jana Leixnerová

Tomáš Pytelka

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na violoncello - 2. cena

pedagog Taťána Buchtová

František Fejk

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na kytaru - čestné uznání

pedagog Alexandr Kricner

Tereza Filipská

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na kytaru - 1. cena

pedagog Andrea Jinková

Jan Vlček

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na kytaru - čestné uznání

pedagog Martin Rous

Čeněk Hořejší

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na kytaru - 2. cena

pedagog Martin Rous

Natálie Capůrková

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na kytaru - 2. cena

pedagog Martin Rous

Eliška Vystavělová

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na violoncello - 2. cena

pedagog Taťána Buchtová

Barbora Čistecká

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na housle - 2. cena

pedagog Marie Stadtherrová

Markéta Čistecká

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na housle - 1. cena

pedagog Marie Stadtherrová

Lucie Linhartová

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na housle - 2. cena

pedagog Marie Stadtherrová

Ella Choi

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na housle - čestné uznání

pedagog Marie Stadtherrová

Christine Choi

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na housle - čestné uznání

pedagog Marie Stadtherrová

Kytarika

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na kytaru - 1. cena

pedagog Andrea Jinková

Kytarika

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Hra na kytaru - cena za interpretaci

pedagog Andrea Jinková

Barbora Košatecká

Soutěž lidových zpěváků

pedagog Jana Pavlíčková

pěvecký sbor Fringilla

krajská postupová přehlídka školních dětských pěveckých sborů - stříbrné pásmo

pedagog Veronika Lozoviuková

Štěpán Jinek

Dřevohraní - ocenění za interpretaci

dechové trio Flaugot

Dřevohraní - zlaté pásmo

pedagog Lucie Čistecká

Kateřina Zemanová

Houslová soutěž o cenu Václava Krůčka - 3. cena

pedagog Jana Pavlíčková

Anna Linhartová

Teplické Flautohry 2017 - 1. cena

pedagog Hana Šťastná

Hanka Plesnivá

Teplické Flautohry 2017 - 1. cena

pedagog Hana Šťastná

Klára Štrynclová

Teplické Flautohry 2017 - 1. cena

pedagog Hana Šťastná

Malvína Burešová a Klára Štrynclová

duo zobcových fléten - Teplické Flautohry 2017 - 2. cena

pedagog Hana Šťastná

Anna Kubcová

přijata na Gymnázium a Hudební školu hl. m. Prahy

pedagog Jana Radilová

Mapa

Nacházíme se 5 min. nedaleko stanice metra C - Ládví.

Kontakty

Základní umělecká škola, Praha 8, Taussigova 1150,
PSČ 182 00
 +420 286 587 747, +420 286 587 985
 zus@taussigova.cz
 www.taussigova.cz

Bc. Bedřich Kameník
ředitel školy

 +420 603 740 111
kamenik@taussigova.cz

Bc. Jana Štíplová
zástupkyně ředitele

 +420 732 630 436
stiplova@taussigova.cz

Taťána Buchtová dipl.um.
zástupkyně ředitele

 +420 720 076 503
buchtova@taussigova.cz

Lenka Pačesová
finanční účetní

 +420 720 076 502
pacesova@taussigova.cz