Úspěchy žáků - 2018 / 2019


Gerbelová Klára, Gerbelová Kristýna, Václavíková Kateřina 1.CENA

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Komorní hra s převahou dechových nástrojů

pedagog Lucie Čistecká

Lojeková Hana, Mešková Kristýna, Jaworská Eliška 1.CENA

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Komorní hra s převahou dechových nástrojů

pedagog Lucie Čistecká

Jinek Štěpán, Pádivý Vladimír 1.CENA

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Komorní hra s převahou dechových nástrojů

pedagog Luboš Fait

Jaworská Radka, Janderová Kristýna, Kothera Alexander 1.CENA

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Komorní hra s převahou dechových nástrojů

pedagog Vladimíra Sůvová

Podušková Klára, Burešová Babeta, Dryáková Františka 1.CENA

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Komorní hra s převahou dechových nástrojů

pedagog Hana Šťastná

Plesnivá Hanka, Linhartová Anna, Burešová Malvína 1.CENA

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Komorní hra s převahou dechových nástrojů

pedagog Hana Šťastná

Štyler Adam, Smítal Jakub, Jaworski Robert, Filipský Jan, Futerová Simona 2.CENA

Soutěž MŠMT - krajské kolo, Komorní hra s převahou dechových nástrojů

pedagog Linda Drexlerová

FRINGILLA - DPS ZLATÉ PÁSMO

Soutěžní přehlídka ve sborovém zpěvu - krajské kolo soutěže MŠMT

pedagog Veronika Lozoviuková

FIORI - dívčí sbor STŘÍBRNÉ PÁSMO

Soutěžní přehlídka ve sborovém zpěvu - krajské kolo soutěže MŠMT

pedagog Veronika Lozoviuková

Lucie Linhartová 2.CENA

Mezinárodní houslová soutěž - O cenu Václava Krůčka 2019

pedagog Marie Stadtherrová

Eliška Bartáková 2.CENA

"Zpěváček 2019" - soutěž zpěváků lidových písní

pedagog Jana Pavlíčková

Kalendová Natálie a Svitáková Viola Ruth 2.CENA

Per Quattro Mani -13. ročník klavírní soutěže ve čtyřruční hře

pedagog Natálie Hellerová

Kothera Alexandr a Coufalová Anežka 1.CENA

Per Quattro Mani - 13. ročník klavírní soutěže ve čtyřruční hře

pedagog Katarína Kolísková

Rulec Martin a Procházka Tomáš 3.CENA

Per Quattro Mani - 13. ročník klavírní soutěže ve čtyřruční hře

pedagog Lenka Procházková, Jana Štíplová

Benková Tatiana a Borovanská Tereza 2.CENA

Per Quattro Mani - 13. ročník klavírní soutěže ve čtyřruční hře

pedagog Petra Cillerová, Katarína Kolísková

Bernátová Veronika a Šritrová Kristýna 2.CENA

Per Quattro Mani - 13. ročník klavírní soutěže ve čtyřruční hře

pedagog Jana Štíplová

Elleder David a Mustafov Salih 2.CENA

Per Quattro Mani - 13. ročník klavírní soutěže ve čtyřruční hře

pedagog Petra Cillerová , Renáta Benetková

Markalousová Nikol a Ševčíková Gita 3.CENA

Per Quattro Mani - 13. ročník klavírní soutěže ve čtyřruční hře

pedagog Jiří Houska

Lišťanská Aneta a Melišík Jan 3.CENA

Per Quattro Mani - 13. ročník klavírní soutěže ve čtyřruční hře

pedagog Katarína Kolísková, Jana Štíplová

Soubor LDO "HAVRANE Z KAMENE" - BRONZOVÉ PÁSMO

Soutěžní přehlídka žáků ZUŠ Literárně dramatického oboru - krajské kolo

pedagog Jana Štíplová ml.

Vilguds Kryštof - Ocenění poroty s postupem

Obvodní kolo recitační přehlídky Dětská scéna 2019

pedagog Jana Štíplová ml.

Pejsarová Klára 2.CENA

"Dřevohraní" - ve IV. kategorii sólistů ve věku do 14 let

pedagog Jaroslav Škuta

Zatloukalová Andrea 2.CENA

"Dřevohraní" - v VI. kategorii sólistů ve věku do 18 let

pedagog Jaroslav Škuta

Gerbelová Klára 1.CENA

"Dřevohraní" - ve III. kategorii sólistů

pedagog Lucie Čistecká

Gerbelová Kristýna, Gerbelová Klára, Václavíková Kateřina 1.CENA

"Dřevohraní" - v1/a kategorii komorních souborů - trio příčných fléten

pedagog Lucie Čistecká

Pejsarová Klára a Zatloukalová Andrea 2.CENA

"Dřevohraní" ve IV. kategorii komorních souborů

pedagog Jaroslav Škuta

Kristýna Gerbelová 1.CENA

"Dřevohraní" - v I. kategorii sólistů

pedagog Lucie Čistecká

Lojeková Hana 1.CENA

"Dřevohraní" - ve IV. kategorii sólistů

pedagog Lucie Čistecká

Mešková Kristýna 1.CENA

"Dřevohraní" - ve V. kategorii sólistů

pedagog Lucie Čistecká

Lojeková Hana, Mešková Kristýna, Jaworská Eliška 2.CENA

"Dřevohraní" ve IV. kategorii komorních souborů

pedagog Lucie Čistecká

Lutr Jan 1.CENA

Soutěž MŠMT - krajské kolo ve hře na elektronické klávesové nástroje

pedagog Michal Hodan

Jakub Krieger 1.CENA

Soutěž MŠMT - krajské kolo ve hře na elektronické klávesové nástroje

pedagog Michal Hodan

Linhartová Anna 1.CENA

Teplické flautohry 2019

pedagog Hana Šťastná

Plesnivá Hanka, Linhartová Anna, Burešová Malvína 1.CENA

Soutěž MŠMT - ústřední kolo, Komorní hra s převahou dechových nástrojů

pedagog Hana Šťastná

Gerbelová Klára, Václavíková Kateřina, Gerbelová Kristýna 1.CENA

Soutěž MŠMT - ústřední kolo, Komorní hra s převahou dechových nástrojů

pedagog Lucie Čistecká

Lojeková Hana, Mešková Kristýna, Eliška Jaworská 2.CENA

Soutěž MŠMT - ústřední kolo, Komorní hra s převahou dechových nástrojů

pedagog Lucie Čistecká

Skalský Karel 1.CENA

Soutěž MŠMT - krajské kolo ve hře na elektronické klávesové nástroje

pedagog Michal Hodan

Mapa

Nacházíme se 5 min. nedaleko stanice metra C - Ládví.

Kontakty

Základní umělecká škola, Praha 8, Taussigova 1150,
PSČ 182 00
IČO.: 48132811
 +420 286 587 747, +420 286 587 985

 zus@taussigova.cz
 www.taussigova.cz

Bc. Bedřich Kameník
ředitel školy

 +420 603 740 111
kamenik@taussigova.cz

Bc. Jana Štíplová
zástupkyně ředitele

 +420 732 630 436
stiplova@taussigova.cz

Taťána Buchtová, dipl.um.
zástupkyně ředitele

 +420 720 076 503
buchtova@taussigova.cz

Vlasta Ditrichová
hospodářka

 +420 720 076 501
 ditrichova@taussigova.cz

Lenka Pačesová
finanční účetní

 +420 720 076 502
 pacesova@taussigova.cz

 Ing. Petr Nacher
pověřenec pro ochranu osobních údajů

 +420 603 282 622
 nacher@petresoft.cz